Torium AVM
MENU
KAPAT
 

Anadolu Ateşi

Hayatınıza Biraz Dans, Çokça Renk Katın!

Türkiye'nin ve dünyanın en prestijli dans gösterilerini sergileyen Anadolu Ateşi, sizi ve çocuklarınızı Torium’a davet ediyor.

Anadolu'nun zengin kültürünü, dansın büyüsünü görsel bir şölenle sahneye taşıyan Anadolu Ateşi, Torium bünyesindeki stüdyosunda verdiği dans kurslarıyla çocuklarınıza yeni bir dünya kazandırıyor. 2009 senesinde Mustafa Erdoğan’ın hayata geçirdiği dans okulları projesinin şubeleşme yönünde önemli girişimlerinden biri olan ve 2016 yılında hizmete sunulan Anadolu Ateşi Torium Dans Okulu, Haramidere'de bulunan Torium içerisinde yer almaktadır. 800 m2 alana kurulu yerleşkesinde 3 ayrı stüdyosu ile 4 -16 yaş çocuk grupları, 16 yaş ve üzeri yetişkin sınıfları olmak üzere haftanın her günü farklı yaş gruplarına farklı koreografi ve eğitimler vermektedir.

Çocuk-yetişkin dansa ilgi duyan herkese kapılarını açan Anadolu Ateşi Torium Dans Okulu, alanlarında uzman eğitmen-koreograf kadrosu ile gelecek nesilleri oluşturacak çocuklarımızı dansın renkli ve keyifli dünyasına davet ederken, onlara fiziksel ve mental gelişimin anahtarını sunmaktadır. Yeteneğinizi keşfedin!

Torium AVM